Łapy

Dziś jest:
niedziela, 09.12
5°C
poniedziałek, 10.12
2°C
wtorek, 11.12
0°C
Imieniny:
Wiesławy i Leokadii
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Kolejna działka w łapskiej podstrefie TSSE sprzedana

2017-08-21 14:47
Opublikował: Administrator

Spółka Konekt kupiła od gminy działki w Łapach, na których wybuduje zakład produkcji prefabrykatów betonowych wraz z niezbędną infrastrukturą, magazynami i zapleczem biurowym. Inwestor posiada już zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Łapy obejmujące dwie działki o łącznej powierzchni ponad 2 ha.

- Wybudujemy w Podstrefie Łapy najnowocześniejszy w Polsce zakład produkcji systemów kominowych i prefabrykatów betonowych – mówi Marcin Romańczuk, prezes zarządu firmy Konekt sp. z o.o. - Aktualnie trwają procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, rozpoczęcie planowanej inwestycji zaplanowane zostało na jesień br.

W poniedziałek Burmistrz Łap Urszula Jabłońska podpisała akt notarialny dotyczący sprzedaży prawa użytkowania wieczystego do działki pod zakład spółki Konekt. – Nowy zakład produkcyjny w łapskiej podstrefie, to nowe miejsca pracy dla naszych mieszkańców. Liczę, że prace przebiegną zgodnie z planem, a dobre inwestycje wraz z remontowanymi drogami i naszą otwartością przyciągną do nas kolejne firmy – mówi Burmistrz Łap Urszula Jabłońska.

Zakupioną kolejną nieruchomość w Podstrefie Łapy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej firma Konekt sp. z o.o. zapłaciła 306 tys. zł netto.

Podziel się

Najnowsze wiadomości