Łapy

Dziś jest:
środa, 19.09
24°C
czwartek, 20.09
18°C
piątek, 21.09
20°C
Imieniny:
Januarego i Konstancji
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Kolejna działka w łapskiej podstrefie TSSE sprzedana

2017-08-21 14:47
Opublikował: Administrator

Spółka Konekt kupiła od gminy działki w Łapach, na których wybuduje zakład produkcji prefabrykatów betonowych wraz z niezbędną infrastrukturą, magazynami i zapleczem biurowym. Inwestor posiada już zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Łapy obejmujące dwie działki o łącznej powierzchni ponad 2 ha.

- Wybudujemy w Podstrefie Łapy najnowocześniejszy w Polsce zakład produkcji systemów kominowych i prefabrykatów betonowych – mówi Marcin Romańczuk, prezes zarządu firmy Konekt sp. z o.o. - Aktualnie trwają procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, rozpoczęcie planowanej inwestycji zaplanowane zostało na jesień br.

W poniedziałek Burmistrz Łap Urszula Jabłońska podpisała akt notarialny dotyczący sprzedaży prawa użytkowania wieczystego do działki pod zakład spółki Konekt. – Nowy zakład produkcyjny w łapskiej podstrefie, to nowe miejsca pracy dla naszych mieszkańców. Liczę, że prace przebiegną zgodnie z planem, a dobre inwestycje wraz z remontowanymi drogami i naszą otwartością przyciągną do nas kolejne firmy – mówi Burmistrz Łap Urszula Jabłońska.

Zakupioną kolejną nieruchomość w Podstrefie Łapy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej firma Konekt sp. z o.o. zapłaciła 306 tys. zł netto.

Podziel się

Najnowsze wiadomości