Łapy

Dziś jest:
wtorek, 23.10
4°C
środa, 24.10
4°C
czwartek, 25.10
5°C
Imieniny:
Teodora i Seweryna
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy na "Kalejdoskop wrażeń"

2017-09-06 13:06
Opublikował: Administrator
Kolorowy korowód przeciwko przemocy i niepożądanym zjawiskom rozpocznie obchody 20-lecia Środowiskowego Domu Samopomocy w Łapach pn. „Kalejdoskop wrażeń”, które odbędą się we wtorek (14 września).

To już szósty taki przemarsz ulicami miasta, w którym każdorazowo udział biorą uczniowie łapskich szkół, mieszkańcy, jak również zaproszeni goście. Podczas jubileuszu zaprezentowana zostanie również działalność artystyczna podopiecznych z ośrodków wsparcia z terenu  województwa podlaskiego, którzy wezmą udział w Festiwalu Tanecznym Osób Niepełnosprawnych „Pląs”. Festiwal organizowany jest cyklicznie od 2010 r. To jedna z nielicznych imprez zrzeszających tak dużą liczbę osób niepełnosprawnych. Celem przedsięwzięcia jest prezentacja możliwości i potencjału osób niepełnosprawnych, jak również przeciwdziałanie zjawisku przemocy wobec osób niepełnosprawnych.

W ramach obchodów 20-lecia Środowiskowego Domu Samopomocy w Łapach przewidziane jest również widowisko rozrywkowe - pokaz chemiczny, a także występ zaproszonej Gwiazdy. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć również udział w licznych grach i zabawach, animacjach. 

Udział w imprezie jest bezpłatny i każdy może w nim uczestniczyć. Serdecznie zapraszamy.

plakat XX-lecie poprawiony.jpg

Na zdjęciu uczestnicy ubiegłorocznego happeningu pod hasłem „Otwórz oczy - zareaguj przeciwko przemocy”.

Podziel się

Najnowsze wiadomości