Łapy

Dziś jest:
niedziela, 22.07
18°C
niedziela, 22.07
21°C
poniedziałek, 23.07
20°C
Imieniny:
Magdaleny i Bolesława
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Kalendarz wydarzeń

Szlachetna Paczka w Łapach

2017-10-10 20:08
Opublikował: Administrator
SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem.

To wizja nowego kraju, w którym podziały między bogatymi a biednymi zostają zniesione . Bohaterami  są dla nas: wolontariusz, rodzina, darczyńca i dobroczyńca – wszyscy, którzy angażują się w projekt. Na każdym poziomie tak projektujemy doświadczenia, by każda z tych osób odkrywał  w sobie chęć przekraczania siebie – podejmowania wyzwań i ich wygrywania. To mentalność zwycięzcy sprawia, że pojedyncze osoby w SZLACHETNEJ PACZCE stają się liderami zmiany.  Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego działania w Szlachetnej Paczce na terenie miasta i Gminy Łapy.

Lider Szlachetnej Paczki na rejon Łapy  - Hubert Łapiński wspólnie z wolontariuszami z klubu wolontariusza „Bohaterowie codzienności”  działającymi przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łapach poczynił pierwsze działania zmierzające do tego, aby pomóc społeczności Gminy Łapy w poprawie swojej sytuacji. Wolontariusze przeszli już pierwsze szkolenie oraz spotkanie z koordynatorem regionalnym Mateuszem Chłus.

Wolontariuszy czeka jeszcze wiele pracy, spotkań z rodzinami, które zostaną zgłoszone do „Szlachetnej paczki” oraz ich weryfikację przez głównych koordynatorów.

Gratulujemy Panu Hubertowi odwagi, chęci i zaangażowania w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Więcej informacji na www.szlachetnapaczka.pl

  • Szlachetna Paczka w Łapach
  • Szlachetna Paczka w Łapach
  • Szlachetna Paczka w Łapach
Podziel się

Najnowsze wiadomości