Łapy

Dziś jest:
niedziela, 22.07
21°C
poniedziałek, 23.07
20°C
wtorek, 24.07
20°C
Imieniny:
Magdaleny i Bolesława
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Do Sylwestra zdążycie, ale zacznijcie od dzisiaj. Zapraszamy na aerobik

2017-10-11 08:28
Opublikował: Administrator
Sylwester dopiero za ponad dwa miesiące, ale jeśli rozpoczniecie przygotowania już dzisiaj będziecie wyglądały jeszcze piękniej niż teraz.

Ruch, zabawa i przygotowanie taneczne  - to przepis na sukces

Każda sukienka będzie wyglądała lepiej, jeśli wprowadzisz do swojego życia odrobinę ruchu. Myśląc szczególnie o paniach organizujemy od wielu lat  zajęcia aerobiku. Odbywają się one dwa razy w tygodniu w SPnr 2 w Łapach we wtorki i czwartki (godz.18.00) przy ul. Pięknej oraz w SP w Płonce Kościelnej w poniedziałki i środy (g.19.00). Instruktorką jest pani Ania. Zapraszamy

Dieta 

Nie musisz przechodzić na dietę cud. Dużo rozsądniej będzie wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które w ciągu dwóch miesięcy na pewno zaowocują zgubieniem kilku kilogramów. Nie jedz później niż 2 godziny przed snem i 2 godziny przed aerobikiem. Wyznacz stałe godziny posiłków i sztywno się ich trzymaj. Słodycze i przekąski spróbuj zastąpić porcją warzyw lub owoców.

Przygotowania do sylwestra mogą być okazją do wprowadzenia zdrowych nawyków na stałe. Dzięki nim powitasz Nowy Rok piękna i w doskonałym humorze.

(OKf)

Podziel się

Najnowsze wiadomości