Łapy

Dziś jest:
niedziela, 22.07
21°C
poniedziałek, 23.07
20°C
wtorek, 24.07
20°C
Imieniny:
Magdaleny i Bolesława
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Biegowe Grand Prix Bindugi 2017 oraz Niepodległościowa Gra Planszowa w biało czerwonych barwach

2017-10-12 09:22
Opublikował: Administrator
Szybkimi krokami zbliża się 99. rocznica Odzyskania Niepodległości naszego kraju. To bardzo ważne wydarzenie, które powinniśmy celebrować i być z tego powodu dumni i szczęśliwi. Łapski Ośrodek Kultury Fizycznej proponuje, aby łapskie uroczystości nie ograniczały się jedynie do patetycznych, oficjalnych akademii, ale też i do sportowej zabawy, która pozwoli włączyć i połączyć wielopokoleniową grupę ludzi.

Niepodległościowa Gra Planszowa (10.XI) z elementami rywalizacji sportowej w połączeniu z wiedzą  historyczną oraz bardzo popularne Biegowe  Grand Prix Bindugi (5.XI), którego listopadowy etap będzie jednocześnie finiszem całego cyklu zawodów, połączonym z patriotycznymi elementami, są właśnie takimi przedsięwzięciami przez nas proponowanymi.  Chcielibyśmy, aby w  dni rozgrywania  imprez,  ich uczestnicy oraz widzowie przybrali biało czerwone barwy. Mogą to byś flagi, czapeczki, koszulki, szaliki, parasole, samochodowe chorągiewki itp.  

       Jednak bez  rzeczowego wsparcia nie jesteśmy w stanie, w pełni, tego przedsięwzięcia zrealizować. Być może przeczytają ten tekst osoby przedsiębiorcze, którym nasz pomysł się spodoba i pomogą w organizacji, być może, aż do tego miejsca, ten tekst przeczytają przedstawiciele firm, którym nie zostanie on obojętny. Wierzymy, że przeczytają ten tekst sami uczestnicy naszych imprez i uzewnętrznią  uczucia płynące ze swoich biało czerwonych serc przekładając je na odpowiedni strój.

   Bardzo miło nam donieść, że nie obojętnymi na nasz apel, którym dziękujemy, zostali już;

- ,,Biegam bo Lubię Łapy,, na czele z szefową i trenerką jednocześnie Pauliną Mikiewicz Łapińską

- Firma wwa24.eu Warszawa

- Firma ,,Amah” - Białystok

- Hurt Detal ,,Sezam” - Łapy

-Sklep Ogrodniczy ,,Sosenka,, - Łapy

- Stowarzyszenie ,,Binduga,, - Łapy

 (OKf)     

 

Podziel się

Najnowsze wiadomości