Łapy

Dziś jest:
niedziela, 21.10
9°C
poniedziałek, 22.10
6°C
wtorek, 23.10
6°C
Imieniny:
Urszuli i Hilarego
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Kalendarz wydarzeń

Jeszcze 21 rodzin z naszej gminy czeka na darczyńców

2017-10-31 14:02
Opublikował: Administrator
- Wszystkie osoby, które są w bazie zostały odwiedzone przez wolontariuszy. Napotkaliśmy różne smutne i tragiczne historie życiowe. Ci ludzie naprawdę potrzebują naszej pomocy. Często ich warunki życiowe są dramatyczne. Zachęcam do czynienia dobra i pomocy drugiemu człowiekowi - mówi Hubert Łapiński, który jest Liderem "Szlachetnej Paczki" w Łapach.
Od 18 listopada na stronie internetowej akcji "Szlachetna Paczka"  (https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny) można wybrać rodzinę, której zdecydujemy się pomóc, przygotowując ten szczególny prezent. W naszej gminie również są rodziny, które zakwalifikowały się do tego projektu i czekają na darczyńców.

Paczki można przygotowywać do 9 grudnia i do tego dnia należy je przekazać do magazynu mieszczącego się w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Głównej 50 w Łaapch.

Chcesz pomóc rodzinom?
Nie możesz ich znaleźć w bazie?

Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI wciąż docierają do rodzin w trudnej sytuacji. Nowe opisy będą pojawiać się na stronie aż do 6 grudnia. Jeśli dziś nie znajdziesz rodziny w swoim rejonie – sprawdź też jutro, by znaleźć rodzinę, dla której przygotujesz pomoc.


Podziel się

Najnowsze wiadomości