Łapy

Dziś jest:
środa, 12.12
1°C
czwartek, 13.12
-2°C
piątek, 14.12
-1°C
Imieniny:
Adelajdy i Aleksandra
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Nie żyje Adam Protasiewicz

2017-11-25 08:40
Opublikował: Administrator
Niezwykły człowiek, ciepły, serdeczny, zawsze uśmiechnięty, który kochał sport i swoją pasją potrafił zarazić ludzi jak mało kto. Pomysłodawca i organizator "kultowych" imprez sportowych w Łapach. Emerytowany strażak, w ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora łapskiego Ośrodka Kultury Fizycznej.

Śp. Pan Adam zawsze miał głowę pełną pomysłów i umiał je wszystkie zamienić w działanie. Zawsze zaangażowany, inspirujący, pełen energii i chęci ... "Narwiański Triathlon Bagienny", "Bieg im. Waldemara Kikolskiego", Piłkarskie Przedszkole, "Siła w Łapach" czy ostatnio "Grand Prix Bindugi" stały się "kultowymi" imprezami sportowymi. Swoim entuzjazmem i zaangażowaniem zjednywał ludzi do wspólnego działania. Skupiał wokół siebie tak samo pozytywnie zakręconych ludzi.

Szanowaliśmy Go zawsze za to, że potrafił mówić prosto w oczy swoje zdanie, ponieważ wierzył, że w sporcie trzeba się kierować zasadą  "fair play" , a sport powinien łączyć ludzi. Najbardziej w sporcie lubił atmosferę zdrowej rywalizacji z elementem zabawy .. bo zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę.

Był ciągle w pracy, bo organizowanie imprez sportowych to było Jego życie. Potrafił o nich żywo, barwnie i ciekawie opowiadać. Zawsze mogliśmy liczyć na ciekawą relację z każdej imprezy. Co roku "podrzucał" na stronę niebanalny żart primaaprilisowy.

Chociaż lubił podkreślać, że pochodzi z Sejn to w Łapach zostawił swoje serce.

Umarł tak, jak żył .... w biegu.

klepsydra.jpg

Podziel się

Najnowsze wiadomości