Łapy

Dziś jest:
niedziela, 09.12
5°C
poniedziałek, 10.12
2°C
wtorek, 11.12
0°C
Imieniny:
Wiesławy i Leokadii
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Spotkania opłatkowe dla Grupy Niebieskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Życzenia świąteczne

2017-12-21 13:59
Opublikował: Administrator
Zapraszamy Was Kochani na spotkania opłatkowe, które dla GRUPY NIEBIESKIEJ odbędzie się – 30 grudnia 2017r. w Parafii pw. Ducha Św. w Zambrowie. O godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza Św., a następnie w domu parafialnym łamanie opłatkiem i śpiew kolęd. Zaprasza Ks. Paweł Perkowski – nowy przewodnik grupy.

Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę jest wielką Rodziną, w której Pątnicy wzajemnie mogą liczyć na siebie. Jest Rodziną składającą się z Braci i Sióstr idących pieszo na Jasną Górę, pielgrzymujących duchowo, a także Braci i Sióstr, którym droga jest idea pielgrzymowania i wspierając Pielgrzymkę stali się Rodziną Jasnogórskiej Pani.

Ks. Proboszczowi i Księżom Wikariuszom dziękujemy za zgodę na spotkanie i wyrażoną chęć pomocy przy organizacji spotkania opłatkowego.


Życzenia świąteczne

Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi

wstańcie pasterze Bóg się wam rodzi...”

 Głos przenikający nocną ciszę ogłasza, że Bóg jest z nami. Słowo Boga stało się ciałem, stało się człowiekiem, aby być blisko każdego z nas. To wielka radość i otucha, którą chcemy się dzielić z naszymi bliskimi. Dlatego też z tą właśnie radością, życzymy wszystkim Pielgrzymom, Służbom i Dobroczyńcom Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej: pokoju, błogosławieństwa Bożego w realizacji marzeń i pragnień oraz poczucia bliskości Boga w drugim człowieku.

Z wdzięcznością za świadectwo wiary i okazane serce życzymy obfitości Bożej łaski i darów Ducha św. w Nowym 2018 roku. Niech będzie on dla Was pomyślny i bogaty w miłość.

 

 Kierownictwo Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej

Ks. Grzegorz Kosiorek

iKs. Artur Akimowicz

 

Podziel się

Najnowsze wiadomości