Łapy

Dziś jest:
niedziela, 24.02
-4°C
niedziela, 24.02
0°C
poniedziałek, 25.02
4°C
Imieniny:
Macieja i Bogusza
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

"Czyńmy dobro, a w naszych życiach będą działy się cuda”

2018-01-15 08:32
Opublikował: Administrator
11 stycznia 2018 r. przedszkolaki mogły zaprezentować się podczas Przeglądu Jasełek organizowanego przez Stowarzyszenie „Nasze Łapy – Twoja Przyszłość” oraz Przedszkole nr 2 w Łapach.

Tego dnia spotkały się dzieci z Przedszkola nr 1 w Łapach, oddziałów przedszkolnych w Sokołach oraz naszej dwójeczki. Z radością powitaliśmy zaproszonych Gości. Występy rozpoczęła grupa Muchomorków wirując w barwnych strojach na scenie. Jasełka wystawiły Jeżyki, które z wielkim zaangażowaniem recytowały swoje role. Grupy przedszkolne z Sokół świetnie spisały się na scenie, gdzie pokazały doskonałą grę aktorską i swobodę. Nasze najmłodsze Krasnoludki przedstawiły historię narodzin Jezusa śpiewając pięknie kolędy i inscenizując narrację wychowawczyń. Nasi przyjaciele z „jedyneczki” w oryginalny sposób chcieli przekazać ile dobra przynoszą nam Narodziny Chrystusa. Biedroneczki ekspresyjnie pokazały co to znaczy prawdziwa radość dzieci. Muminki przeniosły widzów do stajenki w Betlejem. Grupa Smerfów bajkową inscenizacją witała malutkiego Jezusa. W sali rozbrzmiewała kolęda wykonana na skrzypcach przez bardzo utalentowaną i odważną Gabrysię. Uroczystość zakończyła grupa Puchatków pięknie prezentując tańce ze wstążką i recytując role jasełkowe. Wszystkie dzieci spisały się na medal i otrzymały dyplomy i nagrody.

Przegląd Jasełek Przedszkolnych daje nam możliwość zaprezentowania codziennej pracy z dziećmi w przedszkolu. Nauczycielom pozwala na wymianę doświadczeń i pomysłów inspirując do dalszego rozwoju. Dzieciom, które pokonują swoją nieśmiałość daje radość, poczucie pewności siebie  i wyzwala wiele emocji.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom i Rodzicom. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Waldemarowi Krzywińskiemu za  poświęcony czas i udostępnienie salki św. Józefa. Pracownikom Przedszkola nr 2
i członkom Stowarzyszenia dziękujemy za pomoc w organizacji przeglądu. Wszystkim wychowawcom
i opiekunom gratulujemy wspaniałych występów i zapraszamy za rok.

Stowarzyszenie „Nasze Łapy – Twoja Przyszłość”

Przedszkole nr 2 w Łapach

Podziel się

Najnowsze wiadomości