Strona główna Aktualności

Aby Do Przerwy i Flachowcy w finale Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF

2018-03-13 11:13
Opublikował: Administrator
Łatwo nie było, bo przeciwnicy postawili wysokie wymagania, ale udało się – Flachowcom i Aby Do Przerwy awansować do finału ligi. Droga do niego była kręta, ale obie drużyny zasłużenie awansowały do meczu o pierwsze miejsce.

Mecze półfinałowe były bardzo wyrównane. Flachowcy w pierwszym starciu z Kowalami wygrali 2:1, ale w drugim byli o jedną bramkę słabsi i przegrali 2:3. O awansie zadecydowały rzuty karne, w którym jedno pudło Kowali sprawiło, że dwumecz wygrali Flachowcy (wszystkie karne trafione).

W drugim dwumeczu było nie mniej ciekawie. Wydawało się, że po pierwszym starciu Aby Do Przerwy z Tiki Taką (6:3 dla ADP) wszystko jest rozstrzygnięte, ale po kilkunastu minutach drugiego meczu okazało się, że jest inaczej – Tiki Taka wygrywała 3:0 a ich rywale nie bardzo mogli odnaleźć się na boisku. Jednak w drugiej połowie bramkę, jak się okazało na wagę awansu, strzelił Łukasz Kul. Aby Do Przerwy po raz kolejny zagrają w finale łapskiej ligi piłkarskiej.

Finał rozgrywek w najbliższy piątek, od godziny 18:00 w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach – zapraszamy!

MECZ O 3. MIEJSCE (piątek, 16 marca, godzina 18:00)