Łapy

Dziś jest:
piątek, 18.01
-2°C
sobota, 19.01
-3°C
niedziela, 20.01
-3°C
Imieniny:
Piotra i Małgorzaty
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Za nami kolejny sezon ligi piłkarskiej! Zwycięża Aby Do Przerwy

2018-03-19 09:06
Opublikował: Administrator
W piątek 16 marca 2018 r. w Hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach po pięciu miesiącach zmagań odbył się Wielki Finał ,,PROFIT” Łapy Ligi Halowej Piłki Nożnej 2017/2018 organizowanej przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach.

Najpierw w meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny TIKI TAKI – KOWALE. Mecz był bardzo wyrównany, ale nieznacznie lepsi okazali się zawodnicy Tiki Taki, którzy wygrali 3:1. W finale  ABY DO PRZERWY grali z Flachowcami. Mecz był godny finału, kibice oglądali składne akcje, dużo walki, ale walki fair, a losy meczu ważyły się do ostatniej sekundy. Po bramce Łukasza Kula to drużyna Aby Do Przerwy została zwycięzcą rozgrywek (na zdjęciu powyżej), wygrywając finał 1:0. Królem Strzelców ligi został zdobywca 15 goli Adam Wróblewski z Aby Do Przerwy.

Tego wieczoru zawodnicy pokazali po raz kolejny, że potrafią grać piękny futbol i konstruować akcje od własnej bramki. Mecze finałowe jak i cała liga obfitowały w wiele goli, pięknych akcji i ogromnego zaangażowania. Rozgrywki stały na wysokim poziomie sportowym a  zawodnicy z tygodnia na tydzień wraz z kolejnym meczem pokazywali jak szybko ,,dojrzewają piłkarsko”.  W minionym sezonie do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn i ponad 120 zawodników. Rozegrano w sumie 46 meczów.

Wszyscy biorący udział w PROFIT Halowej Piłki Nożnej 2017/2018 zasługują na słowa uznania oraz ogromne brawa, bo dzięki nim cała liga cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń, emocji,  przez co  każdy jest bogatszy o nowe doświadczenia.

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…wtedy słowo ,,dziękuję” zawiera wszystko co chcemy powiedzieć.

Ośrodek Kultury Fizycznej składa serdeczne podziękowania;

Firmie PROFIT pana Tomasza Kozicza za bezinteresowną pomoc i życzliwość oraz wsparcie finansowe.Cieszymy się bardzo, że wieloletnia współpraca z  Panem ,,Tomkiem” układa się wyśmienicie co pomaga nam w realizacji zamierzonych celów

Pani Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach Dorocie Kondratiuk  za udostępnienie hali sportowej, która w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu aktywności fizycznej wśród mieszkańców

Panu Przewodniczącemu Rady Miejskiej Sławomirowi Maciejewskiemu oraz Radnemu Panu Leszkowi Gulewiczowi, na których obecność możemy zawsze liczyć- tym dają przykład, że sport w naszym mieście odgrywa znaczącą rolę.

Sędziemu Panu Adamowi Perkowskiemu za wzorowe sędziowanie meczów podczas całej edycji rozgrywej.

Wszystkim zawodnikom za Wasz wysiłek i zaangażowanie. Życzymy zdrowia byście mogli przystąpić do kolejnej edycji w pełni sił.

Kibicom, którzy zawsze licznie wypełniali Halę ZSM w Łapach by wspierać naszych piłkarzy amatorów.

Dziękujemy i wierzymy, że to co najlepsze jest jeszcze przed nami…Do zobaczenia!!!

OKF Łapy

Podziel się

Najnowsze wiadomości