Łapy

Dziś jest:
wtorek, 16.10
12°C
środa, 17.10
10°C
czwartek, 18.10
11°C
Imieniny:
Gawła i Ambrożego
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Osiągnięcia uczniów ze Szkoły Podstawowej w Uhowie w konkursach plastycznych

2018-04-27 08:14
Opublikował: Administrator
Dnia 26.03.2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 49 w Białymstoku został rozstrzygnięty XVI Wojewódzki Konkurs Tradycji Wielkanocnych. Wzięli w nim udział również uczniowie z klas 0-VII naszej szkoły, własnoręcznie wykonując przepiękne stroiki i palmy. Okazało się, że I miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Nadia Smolska z klasy 0, II miejsce przypadło w udziale Lenie Smolskiej z klasy III, a Emilia Rynkowska z klasy IV zajęła miejsce III.

Na początku kwietnia tego roku rozstrzygnięto Miejski konkurs plastyczny ,,Kartka wielkanocna". Zorganizowała go Szkoła Podstawowa Nr 47 w Białymstoku. Konkurs miał na celu kultywowanie tradycji obdarowywania się kartkami, rozwijanie wyobraźni i pobudzanie aktywności twórczej uczniów. Okazało się, że II miejsce zdobyła Małgorzata Hapoń z klasy III, a praca Pauliny Tomaszewskiej z klasy ,,0" została wyróżniona.

Co roku, 2 kwietnia, obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Na znak solidarności z osobami dotkniętymi tym zaburzeniem organizuje się rozmaite akcje i przedsięwzięcia. Nasi uczniowie wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Autyzm to niebieski świat wokół nas" zorganizowanym przez zespół terapeutów ze Szkoły Podstawowej Nr 47 w Białymstoku. Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy III - Julia Kruszewska, która zajęła III miejsce.

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy. Podziękowania należą się również wychowawczyniom - pani Kamili Niemczynowicz, pani Agnieszce Łapińskiej, pani Agacie Cyrulik oraz pani Marzenie Halickiej za przygotowanie uczniów i rozpropagowanie konkursów wśród społeczności szkolnej.

Szkoła Podstawowa w Uhowie

 

  • Osiągnięcia uczniów ze Szkoły Podstawowej w Uhowie w konkursach plastycznych
  • Osiągnięcia uczniów ze Szkoły Podstawowej w Uhowie w konkursach plastycznych
Podziel się

Najnowsze wiadomości