Łapy

Dziś jest:
sobota, 19.01
-6°C
niedziela, 20.01
-3°C
poniedziałek, 21.01
-5°C
Imieniny:
Henryka i Mariusza
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Zuzanna Dworakowska i kolejne luary

2018-04-27 14:22
Opublikował: Administrator
Zuzanna Dworakowska wzięła udział i zachwyciła jurorów, otrzymując I miejsce w Konkursie Pieśni Wielkanocnej w ramach XV Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego, który odbył się 7.04.2018 r. w białostockim ratuszu. Podczas uroczystej gali w niedzielę 15 kwietnia w Pałacu Branickich zaprezentowała utwory z rep. Moniki Kuszyńskiej i Beaty Bednarz „Nowa rodzę się”.
Kolejnym sukces miał miejsce w dniu 12 kwietnia 2018 w Domu Ludowym w Supraślu. Już po raz trzeci odbył się tam Ogólnopolski Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej „Supraskie Paschalia” 2018. Zuzanna przedstawiła tam swoją interpretację muzyczną utworu „Kolęda warszawska 1939” autorstwa Stanisława Balińskiego, zdobywając nagrodę główną GRAND PRIX w kategorii solista.
 
Na koniec kwietnia tj. 21 wybrała się w daleką podróż do Katowic. Wzięła udział w II Festiwalu Piosenki „O wolności” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej i Śląskie Centrum Wolności i Solidarności. Przedstawiła tam tekst Teresy Boguszewskiej „Biegnę do Ciebie Polsko” w hołdzie ks. Jerzemu Popiełuszce. Otrzymała tam nagrodę wyróżnienie. Jest to niebywały sukces zważywszy na to, iż jury przyznało tylko cztery nagrody: jedno I miejsce i trzy wyróżnienia.
 
Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów i rozwoju ponadprzeciętnych zdolności wokalnych.
  • Zuzanna Dworakowska i kolejne luary
  • Zuzanna Dworakowska i kolejne luary
  • Zuzanna Dworakowska i kolejne luary
Podziel się

Najnowsze wiadomości