Łapy

Dziś jest:
piątek, 18.01
-2°C
sobota, 19.01
-3°C
niedziela, 20.01
-3°C
Imieniny:
Piotra i Małgorzaty
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Dzień Strażaka

2018-05-04 06:44
Opublikował: Administrator
Narażając własne bezpieczeństwo w dzień i w nocy, ratują ludzkie życie i mienie. Pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń służbę - służbę drugiemu człowiekowi. Ale nie tylko. Organizatorzy imprez i uroczystości w naszej gminie zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie strażaków. Zawsze pomocni, gdy trzeba zabezpieczyć bieg, pomóc pokierować ruchem na parkingu w czasie Dni Łap, przeprowadzić widowiskowy pokaz umiejętności podczas imprezy "Kolej w miniaturze" czy uatrakcyjnić dzieciom wakacje udostępniając wóz strażacki do zwiedzania. Nikt nie ugotuje lepszej kapusty czy grochówki. Miejskie uroczystości patriotyczne od lat mają podniosłą oprawę, dzięki obecności strażaków, również strażaków ochotników, którzy wystawiają wartę przy pomniku. 4 maja strażacy jednostek Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej obchodzą swoje święto. Dziękujemy.

Jak co roku w tym wyjątkowym dniu, wszystkim Strażakom jednostek Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej składamy najserdeczniejsze życzenia. Polecamy strażaków opiece ich patrona  - Świętego Floriana. Życzymy, aby każda akcja ratunkowa zawsze kończyła się bezpiecznym powrotem do domu.

Życzymy zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Doceniając niezwykle odpowiedzialną oraz ważną pracę strażaka, dziękujemy za poświęcenie, gotowość do pomocy, wytrwałość i sumienne czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców.

Podziel się

Najnowsze wiadomości