Łapy

Dziś jest:
niedziela, 24.02
-4°C
niedziela, 24.02
0°C
poniedziałek, 25.02
4°C
Imieniny:
Macieja i Bogusza
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Cztery Pory Roku – Koncertowe Bieganie na Bindudze. Za nami letni bieg

2018-07-23 12:59
Opublikował: Administrator
Już trzy z czterech biegów odbyły się na łapskiej Bindudze w ramach imprezy Cztery Pory Roku – Koncertowe Bieganie, organizowanej przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach. Niedzielny, letni bieg, podobnie jak dwa poprzednie, wygrał Patryk Drężek z Gib.

Letni bieg odbył się w typowo letniej atmosferze, zarówno jeśli chodzi o pogodę, jak i atmosferę wśród biegaczy. Frekwencja również dopisała – na starcie stanęło 52 zawodników. Wśród nich był lider klasyfikacji, Patryk Drężek (na zdjęciu pierwszy od prawej), który od początku biegu wyszedł na prowadzenie i nie oddał go do końca. Na metę wbiegł z czasem 31 minut i 43 sekund, i przewagą kilkuset metrów nad drugim Krystianem Kalinowskim oraz trzecim Danielem Bochenko. Jeśli wystartuje w ostatnim, jesiennym biegu, to możemy przypuszczać, że zwycięży w końcowej klasyfikacji.

Duże wrażenie, jak zwykle, zrobiła na nas Grupa Szalonych Rowerzystów z Białegostoku. Grupa kilku rowerzystów- biegaczy przyjechała do Łap  rowerami, pokonując dystans kilkudziesięciu kilometrów, następnie wystartowała w biegu i znów rowerami udała się w podróż powrotną do stolicy województwa. Najwyżej w klasyfikacji spośród „Szalonych” uplasował się Maciej Papiernik (8 miejsce), ale na uznanie i brawa zasługują wszyscy.

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji biegu i wsparły nas w trakcie trwania imprezy. Każda pomoc jest dla nas bardzo cenna! Szczególnie dziękujemy Pani Małgorzacie Boguskiej i Magdalenie Falkowskiej.

Już dziś zapraszamy na ostatni bieg w cyklu biegowym „Cztery Pory Roku”. Odbędzie się 28 października o godzinie 12:00. Do zobaczenia!

WYNIKI – KLASYFIKACJA KOBIET (pierwsza szóstka)

 1. Paulina Łapińska
 2. Magda Ostapowicz
 3. Dorota Siemieniuk
 4. Katarzyna Karpacz
 5. Barbara Antonienko-Płoszczuk
 6. Monika Tarasiuk

WYNIKI – KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN (pierwsza szóstka)

 1. Patryk Drężek
 2. Krystian Kalinowski
 3. Daniel Bochenko
 4. Tomasz Bogusz
 5. Łukasz Grodzki
 6. Jakub Perkowski

Pełne wyniki w załączniku.

OKF Łapy

Podziel się

Najnowsze wiadomości