Łapy

Dziś jest:
piątek, 18.01
-2°C
sobota, 19.01
-3°C
niedziela, 20.01
-3°C
Imieniny:
Piotra i Małgorzaty
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Prace na drogach wojewódzkich

2018-09-07 14:28
Opublikował: Administrator
Chodniki w Łapach-Łynkach i Łapach-Kołpakach, przedłużenie ścieżki rowerowej z Płonki Kościelnej do ul. Goździkowskiej w Łapach oraz remont drogi wojewódzkiej w Płonce Kościelnej.

Na remont prawie 300 m chodnika w Łapach-Kołpakach i Łapach-Łynkach Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich  ogłosił przetarg. Nowy chodnik będzie miał szerokość 2 m i nawierzchnię żwirową. Wykonawcy mogą składać oferty do 20 września.

Niebawem rozpocznie się remont odcinka drogi wojewódzkiej przebiegającej przez Płonkę Kościelną. Od skrzyżowania przy Pomniku Jana III Sobieskiego w kierunku Łap zostanie wykonana tzw. nakładka asfaltowa.

Kolejna inwestycja przy  drodze wojewódzkiej nr 681 będzie polegać na połączeniu ścieżki rowerowej biegnącej z Płonki Kościelnej z ul. Goździkowską.

- Wszystkie te inwestycje są możliwe dzięki dobrej współpracy naszej gminy z ich właścicielem, czyli zarządcą dróg wojewódzkich . Dziękuję  dyrektorowi Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Józefowi Sulimie, że ta dobra współpraca przekłada się na kolejne inwestycje drogowe w  gminie Łapy – mówi Urszula Jabłońska, burmistrz Łap.

Podziel się

Najnowsze wiadomości