Łapy

Dziś jest:
niedziela, 24.02
-5°C
niedziela, 24.02
0°C
poniedziałek, 25.02
4°C
Imieniny:
Macieja i Bogusza
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Sto skoków na 100 lat Niepodległości

2018-09-19 10:28
Opublikował: Administrator
Dzieci z 1B ze Szkoły Podstawowej nr 1, dzięki wsparciu uzyskanemu w ramach projektu Podlaskie Lokalnie, uczczą 100. rocznicę odzyskania Niepodległości na sportowo. W ramach inicjatywy 100 skoków na 100 lat Niepodległości pierwszaki wezmą udział w kursie nauki pływania na basenie Wysokiem Mazowieckiem.

Do końca października br. odbędzie się 7 lekcji z instruktorem nauki pływania. Poprzez prowadzone zabawy i ćwiczenia, dzieci oswoją się z wodą i pokonają strach przed tym co nowe i nieznane; nauczą się bezpiecznego zachowania w wodzie, zdobędą podstawowe umiejętności pływackie. Na zakończenie kursu zorganizowany zostanie happening - młodzi pływacy wykonają 100 skoków do wody, dzięki czemu dzieci włączą się w obchody 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Realizacja zadania możliwa jest dzięki grupie nieformalnej, która pod patronatem Fundacji Aktywizacja uzyskała dofinansowanie na kurs nauki pływania.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podlaskie Lokalnie” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja OKNO NA WSCHÓD oraz Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej.

Screen_166 Sep. 19 10.30.jpg

 

 

 

  • Sto skoków na 100 lat Niepodległości
  • Sto skoków na 100 lat Niepodległości
  • Sto skoków na 100 lat Niepodległości
Podziel się

Najnowsze wiadomości