Łapy

Dziś jest:
niedziela, 24.02
-5°C
niedziela, 24.02
0°C
poniedziałek, 25.02
4°C
Imieniny:
Macieja i Bogusza
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Wystawa poplenerowa już wkrótce w Domu Kultury

2018-09-19 10:40
Opublikował: Administrator
W lipcu br. 24 osobowa grupa dzieci i młodzieży w wieku 11-16 lat spędziła 9 dni pod opieką wykwalifikowanych opiekunów w Ełku. Młodzi plastycy z Łap wzięli udział w plenerze malarskim „Wakacje z naturą”, podczas którego rozwijali swoje umiejętności plastyczne oraz korzystali z lokalnej oferty turystycznej.

Dzięki realizacji zadania podniesiono poziom kompetencji artystycznych i twórczych jego uczestników, ukształtowano poczucie, że kultura jest nieodzownym elementem rozwoju osobistego i społecznego. Plener przyczynił się to do wypromowania aktywnego uczestnictwa w kulturze i rozwijania kompetencji kluczowej jaką jest świadomość i ekspresja kulturalna.

Jako, że wyjazd był zorganizowanym wypoczynkiem i ofertą spędzenia czasu wolnego, odbyły się m.in.: wyjścia do parku wodnego i linowego oraz kręgielni.

Wspólnie spędzony czas zintegrował grupę, zapewnił możliwość aktywnego wypoczynku oraz realizacje pasji i zainteresowań.

Wakacje minęły, ale artystyczne wspomnienia z pleneru ożywią jesienną atmosferę. Już w październiku zapraszamy do Domu Kultury na wystawę prac stworzonych przez uczestników wyjazdu.

Screen_168 Sep. 19 10.41.jpg

Podziel się

Najnowsze wiadomości