Łapy

Dziś jest:
piątek, 18.01
-2°C
sobota, 19.01
-3°C
niedziela, 20.01
-3°C
Imieniny:
Piotra i Małgorzaty
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Komplet zwycięstw drużyn MKS Pogoń Łapy

2018-10-18 14:42
Opublikował: Administrator
To był wyjątkowo udany tydzień dla grup młodzieżowych MKS Pogoń Łapy. Wszystkie drużyny wygrały swoje mecze.

Najwyższe zwycięstwo odnieśli trampkarze, podopieczni trenera Łukasza Kula, którzy na wyjeździe pokonali KS Śniadowo, uwaga, 14:2! 6 bramek w meczu zdobył Jakub Kulwicki, a hattrickiem popisał się Krzysztof Kulwicki.

Swój wyjazdowy mecze, rozegrany w środę, zwyciężyli nasi najstarsi piłkarze, czyli juniorzy. Pokonali Wissę Szczuczyn 3:0, podtrzymując dobrą passę - tydzień temu wygrali z KS Stawiski 2:0. - Liczymy na to, że dobra seria gier zostanie podtrzymana i zaprezentujemy się dobrze w kolejnym meczu z Wigrami Suwałki - mówi trener zespołu Paweł Kul.

Bardzo dobre mecze mają za sobą dwie drużyny młodzików. Jedna pokonała pewnie, na własnym boisku, Spartę Szepietowo 3:0, a druga, również na własnym terenie, odprawiła z kwitkiem Perspektywę Łomża, wbijając rywalom 5 goli, tracąc tylko 2. Dwukrotnie do bramki rywali trafiał Dawid Krasowski, po jednym golu zdobyli Norbert Kalinowski, Patryk Warpachowski i Hubert Łapiński.

W weekend odbył się ostatni turniej żaków z roczników 2011 i 2012/2013. W Siemiatyczach, starsi piłkarze wygrali wszystkie mecze, zdobywając 10 goli, tracąc tylko jednego. Młodsza drużyna zdobyła również dużo cennego - wiele doświadczenia i ogrania ze starszymi kolegami. Zdobyła kolejny punkt, remisując z Cresą II Siemiatycze. Zdobyła także kolejne bramki, strzelając je Cresie Siemiatycze i starszym kolegom z Pogoni. - Każdy z tych meczów, zaprocentuje w przyszłości. Najważniejsze, że chłopcy chcą grać w piłkę, nie zniechęcają się, nie rezygnują. W każdym meczu walczą i realizują małe cele, które przed nimi stawiam, czyli to, czego uczymy się na treningach - opisuje trener rocznika 2012/2013 Bartosz Ksepka.

Również w formie turniejowej, rywalizowali żacy z rocznika 2010, prowadzeni przez trenera Radosława Dąbrowskiego.  W rywalizacji ze Spartą Szepietowo, Ruchem Wysokie Mazowieckie i Skorpionem Kalnica, drużyna nie straciła nawet jednej bramki, wygrywając wszystkie mecze kolejno - 3:0, 2:0, 4:0.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta i Gminy Łapy.

MKS Pogoń Łapy

 

  • Komplet zwycięstw drużyn MKS Pogoń Łapy
  • Komplet zwycięstw drużyn MKS Pogoń Łapy
  • Komplet zwycięstw drużyn MKS Pogoń Łapy
Podziel się

Najnowsze wiadomości