Łapy

Dziś jest:
sobota, 19.01
-6°C
niedziela, 20.01
-3°C
poniedziałek, 21.01
-5°C
Imieniny:
Henryka i Mariusza
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Powołania dla Maryli i Konstancji

2019-01-08 08:21
Opublikował: Administrator
Dwie zawodniczki judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „NAREW” Łapy - Maryla Kostyra i Konstancja Perajska - otrzymały powołania na zgrupowania Kadr Narodowych.

Maryla Kostyra jest członkiem kadry narodowej juniorek i w ostatnim czasie wzięła udział w dwóch konsultacjach w Spale, a następnie w Bytomiu. Pod okiem trenerów reprezentacji miała możliwość trenowania z najlepszymi zawodniczkami w kraju. Powołanie na zgrupowanie kadry Polski juniorek młodszych dostała także Konstancja Perajska, ale z powodu kontuzji kolana nie mogła w nim uczestniczyć.

Miejmy nadzieję, że kolejnym razem będzie mogła skorzystać z takiego wyróżnienia. Obie zawodniczki to ubiegłoroczne medalistki Mistrzostw Polski, Maryla została wicemistrzynią a Konstancja zdobyła brązowy medal.

Już w najbliższy weekend tj. 12-13 stycznia młodsi zawodnicy jadą na mocny turniej międzynarodowy na Litwie, gdzie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności.

Zawodnicy UKS „NAREW” w pierwszym tygodniu ferii zimowych wyjeżdżają na zgrupowanie klubowe do Zakopanego, gdzie będą mogli potrenować z rówieśnikami z innych klubów z kraju.

Po powrocie zaplanowany jest w naszym mieście tzw. obóz dochodzeniowy, do Łap przyjadą zawodnicy z Warszawy, Hajnówki i Białegostoku. Treningi będą odbywały się 2 razy dziennie. Cały plan treningowy jest ułożony pod przygotowujących się do Mistrzostw Polski, a pierwsze odbędą się już w marcu, w których weźmie udział Maryla.

Trenerami zawodniczek i zawodników są Piotr Pułkośnik i Łukasz Pułkośnik.

UKS "Narew" Łapy

  • Powołania dla Maryli i Konstancji
Podziel się

Najnowsze wiadomości