Łapy

Dziś jest:
piątek, 22.02
-6°C
sobota, 23.02
-6°C
niedziela, 24.02
-1°C
Imieniny:
Marty i Małgorzaty
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Nagranie kolęd dla TVP Białystok

2019-02-01 14:51
Opublikował: Administrator
Ferie to też czas intensywnej pracy artystycznej. Przez ponad miesiąc dzieci przygotowywały się do nagrań kolęd dla TVP Białystok.

W czasie ferii odbyło się nagranie audio i video. Samo nagranie dźwięku zajęło ponad 100 godzin. 6 kamer, 3 wozy sprzętu i wóz transmisyjny, setki metrów kabli. Dla dzieci i rodziców to pierwsze zetknięcie z taką sztuką. Towarzyszyły temu emocje, których nie da sie opisać. Było tam wszystko: i radość i smutek, łzy i uśmiech, wyzwolona energia i całkowita blokada. Był makijaż, strój, ćwiczenie dykcji głosu, postawy i co tam jeszcze …. a to wszystko w scenerii pięknej szopy w kościele św. Krzyża w Łapach.

 - Mega praca, mega wysiłek i wszystko wyszło naprawdę MEGA. Całość do obejrzenia będzie w najbliższe święta Bożego Narodzenia na antenie TVP Białystok. Składam wielkie podziękowania wszystkim: przede wszystkim dzieciom za wysiłek włożony i wasz wielki talent, ks. proboszczowi Krzysztofowi Jurczakowi, całej ekipie TVP Białystok, Panu Mirkowi oraz ekipie Domu Kultury. Do zobaczenia na antenie TVP Białystok w Boże Narodzenie 2019 - podsumowuje projekt Grzegorz Perkowski, dyrektor Domu Kultury w Łapach.

Galeria zdjęć: tutaj

Podziel się

Najnowsze wiadomości