Zachęcamy do wyrażenia opinii nt. lokalizacji targowiska. Ankietę będzie można wypełnić podczas piątkowego targu

czwartek, 15 kwiecień 2021

W piątek (16 kwietnia) podczas targu znów będzie okazja, aby wyrazić opinię na temat lokalizacji  targowiska. Ankiety w tej sprawie będą zbierać pracownicy OKF-u.

Na Państwa opinie w sprawie lokalizacji miejskiego targowiska w związku z możliwością pozyskania zewnętrznego dofinansowania na jego budowę czekamy do 16 kwietnia.

Mieszkańcom do wyboru zostały przedstawione  dwie lokalizacje:

  1. ul. Leśnikowska – obecna lokalizacja
  2. ul. Harcerska - nowa lokalizacja

Przypominamy, że ankietę można otrzymać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego.

Ankietę można również pobrać z www.lapy.pl  i po wypełnieniu wrzucić do urny stojącej w Urzędzie Miejskim obok drzwi wejściowych lub do skrzynki podawczej przed wejściem do Urzędu.

Głosy można oddawać też drogą e-mailową, skanując lub robiąc zdjęcie wypełnionej ankiety i przesyłając na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ze względu m.in. na brak możliwości zidentyfikowania fake kont nie prowadzimy ankietowania przez profil facebookowy. Zależy nam, aby decyzję w sprawie lokalizacji targowiska podjęli zainteresowani mieszkańcy gminy Łapy, stąd wybór metody, jaką jest ankieta.

Zachęcamy mieszkańców do wyrażanie opinii na temat lokalizacji targowiska.