Do 2 sierpnia trwa składanie projektów do Budżetu Obywatelskiego

czwartek, 29 lipiec 2021

Jeszcze tylko do poniedziałku włącznie, czyli do 2 sierpnia, można zgłaszać swoje pomysły w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Warto skorzystać z tej możliwości i zgłosić swój pomysł.

Do rozdysponowania jest 800 tys. złotych. O przeznaczeniu tej kwoty zdecydują mieszkańcy w głosowaniu jawnym. Na realizację jednego zadania można przeznaczyć max 100 tys. zł.

Przypominamy, że wnioski należy składać na formularzach zgłoszeniowych, a każda propozycja musi uzyskać pisemne poparcie co najmniej 15 mieszkańców Gminy Łapy. Jedna osoba może złożyć 3 propozycje zadań, a poprzeć kilka projektów. Jeśli pomysłodawcą projektu jest osoba małoletnia, do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć zgodę opiekuna ustawowego.

Formularze zgłoszeniowe są dostępne w Ośrodku Przedsiębiorczości w Łapach oraz można pobrać ze strony www.lapy.pl

Wypełniony formularz zgłoszeniowy i załączniki można złożyć w formie:

  • papierowej – w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego wrzucając do urny oznaczonej „Budżet Obywatelski”, w godzinach pracy Urzędu, tj. od 7.30 do 15.30, pn. od 7.30 do 16.00.
  • listownie na adres: Urząd Miejski w Łapach ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24 18-100 Łapy z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2022” - w przypadku wysyłki pocztą tradycyjną liczy się data stempla pocztowego;
  • elektronicznie - wysłać skan na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.- do godz. 23:59, do dnia 02.08.2021 r.

Wszelkie informacje odnośnie wypełniania wniosków uzyskają Państwo w Ośrodku Przedsiębiorczości w Łapach - zapraszamy codziennie w godzinach od 8.00-15.00 lub dzwoniąc pod nr. tel. 85 814 19 20.

Pytania można kierować również na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..