Wszyscy uczestnicy konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową zostaną nagrodzeni podczas Wigilii Miejskiej

piątek, 13 grudzień 2019

Zapraszamy wszystkie osoby które wzięły udział w konkursie na „Najpiękniejszą  ozdobę bożonarodzeniową na choinkę” na Wigilię Miejską (niedziela, 15 grudnia, godz. 16.00, Plac Niepodległości). W tym dniu poznamy zwycięzców, a wszyscy uczestnicy, których prace zostały zgłoszone zostaną nagrodzeni!

Czytaj więcej...

XVII sesja Rady Miejskiej w Łapach

piątek, 13 grudzień 2019

XVII sesja Rady Miejskiej w Łapach odbędzie się w dniu 20 grudnia 2019r. (piątek) o godz. 11.00 w sali Ośrodka Przedsiębiorczości, ul. Gen. W. Sikorskiego 22A.

Czytaj więcej...

"Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa na choinkę". Zwycięzców konkursu poznamy podczas Miejskiej Wigilii

piątek, 13 grudzień 2019

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Łapy już w tę niedzielę, 15 grudnia o godz. 16.00 na Miejską Wigilię na Placu Niepodległości w Łapach.  W trakcie spotkania poznamy zwycięzców konkursu na "Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową na choinkę".

Czytaj więcej...

Tradycyjne warsztaty ozdób bożonarodzeniowych

piątek, 13 grudzień 2019

Dom Kultury w Łapach zaprasza na "Tradycyjne warsztaty ozdób bożonarodzeniowych", które odbędą się w piątek (13 grudnia) w godz. 17.00-20.00 przy ul. Matejki 19.

Czytaj więcej...

Od niedzieli (15 grudnia) zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

czwartek, 12 grudzień 2019

Od niedzieli (15 grudnia) nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów. Nowy rozkład PKP będzie obowiązywał do 14 marca 2020 r.

Czytaj więcej...

Łapy Osse w tenis mocne! Turniej „Pongori by Decathlon Cup”

czwartek, 12 grudzień 2019

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łapach Osse, tak jak przed rokiem, zdominowali rywalizację w ramach turnieju tenisa stołowego „Pongori by Decathlon Cup”. Turniej zorganizował Ośrodek Kultury Fizycznej przy współpracy ze sklepem sportowym Decathlon z Białegostoku.

Czytaj więcej...

Za nami I Memoriał im. Tadeusza Łapińskiego, Marka Nowackiego, Ryszarda Skrzeczko i Tadeusza Jaroszewskiego w podnoszeniu ciężarów

czwartek, 12 grudzień 2019

40 zawodników z 12 klubów sportowych z całej Polski, 12 sędziów, ponad 200 kibiców i mnóstwo sportowych emocji to bilans zawodów w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w niedzielę, 1 grudnia w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Łapach.

Czytaj więcej...

Autobusy już odjeżdżają z centrum przesiadkowego

środa, 11 grudzień 2019

Można już korzystać z nowo wybudowanej infrastruktury. To szczególnie dobra wiadomość dla podróżujących autobusami. Do tej pory autobusy odjeżdżały bowiem z tymczasowego przystanku przy Placu Niepodległości. Teraz się to zmieniło.

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

środa, 11 grudzień 2019

- Stało się już  naszą tradycją, że spotykamy się na naszej Wigilii i dzielimy opłatkiem – mówiła Ligia Pogorzelska, przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, otwierając spotkanie opłatkowe członków związku w sobotę, 7 grudnia w Restauracji „Łapianka”.

Czytaj więcej...

Wręczono nagrody IPN „Świadek Historii”. Wśród laureatów Stanisław Żochowski

środa, 11 grudzień 2019

Wśród pięciu laureatów tegorocznej, jedenastej już edycji nagrody Instytutu Pamięci Narodowej „Świadek Historii” jest łapianin Stanisław Żochowski.

Czytaj więcej...