Gonitwa Bracholi, finisz Flachowców – grała grupa B Profit Ligi Halowej

poniedziałek, 13 styczeń 2020

Znamy pierwszy zespół, który awansował do półfinału Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF, organizowanej przez Ośrodek Kultury Fizycznej. Po zwycięstwie z Aby Do Przerwy, awans z grupy uzyskali już Flachowcy.

Początek meczu Flachowców z Aby Do Przerwy zwiastował bardzo wyrównaną walkę. Co prawda Flachowcy dość łatwi i szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale jeszcze łatwiej je stracili. Pogubili się w obronie dwa razy z ciągu kilkudziesięciu sekund i z dwubramkowej przewagi nie zostało nic. Do przerwy był remis. Po zmianie stron, Aby Do Przerwy chyba zbyt głęboko wzięli sobie do serca nazwę zespołu, bo… mimo że walczyli i stworzyli dwie groźne sytuacje, to bramki zdobywali tylko Flachowcy, i to aż cztery. Wynik 6:2 możemy uznać za sprawiedliwe rozstrzygnięcie. Flachowcy meldują się w półfinale, Aby Do Przerwy, żeby to zrobić, muszą dwa ostatnie mecze wygrać.

W drugim meczu tej grupy Brachole zwiększyli swoje szanse na awans. Mecz z Bad Boys nie był łatwy, Brachole przed przerwą byli słabsi, a odzwierciedleniem tego był wynik, 3:1 dla Bad Boys. Inny obraz gry oglądaliśmy po przerwie. Brachole wzięli się w garść, korzystając z kilku bardzo doświadczonych zawodników, których mają w swoich szeregach. Potrafili zdominować Bad Boysów i odwrócili losy meczu, wygrywając 4:3. Są wiceliderem z dużymi szansami na wyjście z grupy. Bad Boys zagrają o miejsca 5-10.

W najbliższej kolejce tej grupy (7 lutego) Aby Do Przerwy zagrają z Bad Boys, a Paczka Gwoździ z Flachowcami.

Kolejne mecze ligi już w najbliższy piątek, w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. W grupie A zagrają Husaria KS z KS Niszczycielami i Kowale z MKW 96. Mecze rozpoczynają się o godzinie 18:30.

TABELA GRUPY B PO 2. KOLEJCE

m-ce

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

Flachowcy

3

9

17-6

2.

Brachole

3

6

13-8

3.

Aby Do Przerwy

2

3

12-8

4.

Paczka Gwoździ

2

0

2-10

5.

Bad Boys

2

0

5-11

4 KOLEJKA GRUPA B

7.02

18:30

Aby Do Przerwy – Bad Boys

 

7.02

19:10

Paczka Gwoździ – Flachowcy

 

Pauzuje: Brachole

Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach