Przekaż 1% swojego podatku. Komu jeszcze można pomóc?

środa, 25 marzec 2020

Na początku lutego apelowaliśmy do naszych Czytelników o kontakt w sprawie osób, na które w tym roku można przekazywać swój 1% podatku.

Każda osoba rozliczająca się z podatku dochodowego od osób fizycznych może w prosty sposób wesprzeć wybrany przez siebie cel społeczny kwotą stanowiącą 1% tego podatku.

Na naszej liście znaleźli się już: Piotr Polowczyk z Łap i Paweł Makowski z Płonki Kościelnej. Ta lista jest otwarta.

Z pewnością w naszej gminie jest więcej osób, które potrzebują wsparcia i, na rzecz których można przekazać 1% podatku. Zachęcamy do kontaktu. Będziemy publikować informacje o możliwości udzielenia wsparcia w postaci przekazania 1% podatku dochodowego.

Organizacje pożytku publicznego (OPP), które chciałyby zamieścić swoje zgłoszenie na www.lapy.pl prosimy o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnionym oświadczeniem dot. RODO.

Nasz apel zamieścimy również w najbliższym numerze Gazety Łapskiej.

Jak przekazać 1% podatku w usłudze Twój e-PIT? Informacje dla organizacji pożytku publicznego (OPP) i osób, które chcą przekazać 1% podatku dla OPP w ramach nowej usługi Twój e-PIT.

zgoda na przetwarzanie danych os- niepełnoletnia apel o pomoc.doc

zgoda na przetwarzanie danych os- pełnoletnia apel o pomoc.docx