Zaproszenie do projektu PN. "FOLM - Z natury do rynku pracy"

poniedziałek, 14 wrzesień 2020

Jedź z nami na biwak!!! Weź udział w projekcie „FOLM – Z natury do rynku pracy”.

Możesz jechać z nami jeśli:
1. masz 18-29 lat
2. nie uczysz się lub jesteś słuchaczem szkoły wieczorowej / studiów zaocznych
3. nie pracujesz na umowie o pracę (może być umowa zlecenie, umowa o dzieło)
Ta terenowa przygoda polegać będzie na działaniu z dala od cywilizacji i codziennych udogodnień. Będąc zdani na siły całego zespołu i zapasy przenoszone w plecakach, poznasz swoje predyspozycje, talenty oraz mocne i słabe strony. Pomożemy Ci ukierunkować swój rozwój i wyznaczyć życiowe cele. Tym samym, weźmiesz udział w międzynarodowym projekcie, który realizowany jest równocześnie w Hiszpanii, Irlandii i Polsce.
Kadra trenerska to same znakomitości i nikt z przypadku. Wszyscy byli szkoleni w Szkocji, która od kilkunastu lat realizuje ten projekt z dużymi sukcesami.
Nie ponosisz żadnych kosztów, na wyprawę dostaniesz od nas wszystko co Ci potrzebne tj.: namiot, śpiwór, karimatę, plecak, ubrania nieprzemakalne, nawet buty, menażki itp., zwracamy też koszt dojazdu.
Podajesz nam, co lubisz jeść, czy jesteś na diecie kapuścianej, wegańskiej czy innej, a my robimy zakupy..., więc jedzonko jest nie tylko pyszne, ale idealne dla Ciebie.
Projekt FOLM jest naprawdę fajny i nie ma nic wspólnego z survivalem. Nie ma tu żadnego biegania po bagnach, czy wspinaczki wysokogórskiej, ani walczenia o przetrwanie. Za to zapewnimy Ci wiele atrakcji podczas tej przygody: pogaduchy w grupach i indywidualne z super ludźmi, opowieści o lesie, rozmaite warsztaty, np. jak rozpalić ognisko bez zapałek, zbudować gliniany piec, czy też odnaleźć się w nieznanym terenie i wiele wiele innych.
Czyż to nie brzmi pięknie?
Wrócisz z wyprawy podbudowany, silniejszy, znający swoje mocne strony i własny potencjał, zmotywowany i pełen energii, a przede wszystkim z plecakiem pełnym nowych umiejętności, doświadczeń i znajomych.
Koniecznie obejrzyj na YouTube nasz filmik i przekonaj się, że ta wyprawa jest właśnie dla Ciebie!!!!!


Odwiedź nas na FB
CZAS na LAS, czyli co nas kręci w projekcie FOLM….i obserwuj relacje z naszych wypraw.
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE
https://www.folmweb.com/pl
Kontakt: 510 172 336 Ola
698 345 652 Ewelina