Kolejarz Czeremcha- MKS Pogoń Łapy 0-2

poniedziałek, 02 listopad 2020

Na 11 kolejkę udaliśmy się do Czeremchy aby zmierzyć się z miejscowym Kolejarzem. Rywal to niezwykle doświadczona ekipa, która z pewnością była zdeterminowana aby powalczyć o zwycięstwo na własnym terenie.

Od początku spotkania to jednak nasza ekipa prezentowała się lepiej. W środku pola standardowo harowali Michno i Kul Łukasz co ułatwiało poczynania naszej drużyny. Nie brakowało walki o każdy metr boiska, ostrzejsze zapędy obu zespołów hamował główny arbiter. W 29 minucie spotkania objęliśmy prowadzenie. Świetne podanie Wińskiego wykorzystał Ożarowski i na tablicy wyników było 0-1.

Do przerwy rezultat się nie zmienił mimo bardzo groźnych rzutów wolnych egzekwowanych przez gospodarzy. Łapiński był jednak tego dnia w swojej wysokiej formie i nie dał się pokonać miejscowym.

Druga połowa nie mogła lepiej się rozpocząć dla naszej ekipy. W 47 minucie z rzutu rożnego wprost do Łukasza Kul dośrodkował Górski. Łukasz w cudowny sposób złożył się do uderzenia nie dając szans bramkarzowi. Od tego momentu nasz zespół kontrolował poczynania na boisku. Do końca meczu nie pozwoliliśmy Kolejarzowi poważniej zagrozić naszej bramce i zwycięstwo stało się faktem.

"Cieszą cenne trzy punkty wywiezione z trudnego terenu. Jesteśmy zadowoleni z gry obronnej która pod kierownictwem Łapińskiego nie dała się tego dnia zaskoczyć przeciwnikowi." - tak spotkanie podsumował Trener Adam Michno