Drużyna MPower Cheers Łapy zajęła II miejsce w Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym

poniedziałek, 23 listopad 2020

W dniu 21 listopada w Raszynie odbyły się Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym Raszyn 2020. Drużyna MPower Cheers Łapy zajęła II miejsce w kategorii FREE STYLE POM 9-13 lat.

12. Nikola Taudul 10 lat .

Dziękujemy też pozostałym zawodniczkom, które również chciały wziąć udział w konkursie, ale z różnych względów nie mogły. Wierzymy, że gdyby nam Was nie zabrakło wywalczylibyśmy może nawet złoto. Ale wszystko jeszcze przed nami.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek. Gratulujemy Rodzicom wspaniałych Pociech a trenerce Paulinie Kisiel z Akademia Tańca Kisiel Paulina dziękujemy za przygotowanie do zawodów. To już drugi ważny sukces drużyny MPower w tym sezonie sportowym. W październiku w Pucharze Polski w Busko Zdrój również zajęła ona drugie miejsce.

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Łapy.