Trenuj z mistrzyniami UKS Akademia Siatkówki Łapy

środa, 10 luty 2021
Wszystkie dziewczęta i chłopców interesujących się siatkówką zapraszamy do spróbowania swoich sił na parkiecie.
 
UKS AKADEMIA SIATKÓWKI ŁAPY to jeden z najbardziej utytułowanych klubów  siatkówki w województwie, Polsce i doskonałe miejsce do rozwoju.
 
Siatkówka kształtuje prawidłowe nawyki tak bardzo potrzebne dla dzieci i młodzieży. Rozwija umiejętności współdziałania z rówieśnikami, tolerancję, asertywność, zasadę fair play, przezwyciężanie trudności, konsekwencję, dyscyplinę, punktualność itp. Wszystkie te cechy przydatne są w późniejszych etapach życia człowieka. W szkoleniu naszych wychowanków kładziemy duży nacisk na wychowawcze walory sportu. Od początku sportowej kariery naszych sportowców, na każdym etapie cyklu treningowego monitujemy ich postępy w nauce i wychowaniu.  Dołączcie do nas, by rozpocząć swoją wspaniałą przygodę z siatkówką. 
 
Jeśli chcesz dołączyć do siatkarskiej rodziny UKS AKADEMIA SIATKÓWKI ŁAPY - przyjdź na trening i przekonaj się jak cudownym sportem jest siatkówka.
 
Zapraszamy do spróbowania swoich sił wszystkie dziewczynki i chłopców od pierwszych klas oraz w starszym wieku rozpoczynające swoją przygodę z siatkówką!
 
Zajęcia odbywają się w sali Szkoły podstawowej nr 1, ul. Polna 9
 
Poniedziałek godzina 18:30
Środa godzina 18:00
Piątek godzina 18:00
Po podziale na grupy, treningi będą również w szkole podstawowej nr 2 w wtorki i czwartki.
 
Informacje:
 
Tel. 692733337
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zajęcia prowadzi doświadczony Trener klasy międzynarodowej - Tomasz Mnich .
Zapraszam serdecznie.