Jeszcze tylko do 5 marca można głosować na logo Gminy Łapy

piątek, 19 luty 2021

Do 12 lutego trwało głosowanie na trzy propozycje logo gminy Łapy. Głosy rozłożyły się prawie po równo na każdą z trzech propozycji. Propozycje nr 2 i nr 3 otrzymały identyczną liczbę głosów. Nieco mniej spodobała się propozycja nr 1, ale różnica w liczbie głosów jest minimalna. Dlatego zdecydowaliśmy, że przedłużymy o dwa tygodnie możliwość głosowania. Głosować można do 5 marca 2021 r. Wyniki głosowania opublikujemy do 31 marca 2021 r.

Chcemy wyłonić najlepsze zdaniem mieszkańców logo Gminy Łapy.

Zapraszamy pełnoletnich mieszkańców do głosowania na logo Gminy Łapy.

Zachęcamy mieszkańców do udziału w głosowaniu.

Kartę do głosowania można pobrać z www.lapy.pl lub wyciąć z Gazety Łapskiej (numer lutowy) i po wypełnieniu wrzucić do urny stojącej w Urzędzie Miejskim obok drzwi wejściowych.

Głosy można oddawać też drogą e-mailową skanując lub robiąc zdjęcie wypełnionej karty do głosowania i przesyłając na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom, którzy już zagłosowali na logo Gminy Łapy.  Dziękujemy też za Państwa opinie przekazane na profilu facebookowym. Jednak zgodnie z regulaminem tylko prawidłowo oddany głos na karcie do głosowania uwzględniony zostanie przy podliczaniu głosów.

Logo Gminy Łapy nie zastąpi herbu Łap, który nadal będzie  funkcjonował jako najważniejszy symbol gminy stosowany jako znak oficjalny i uroczysty.

Logo Gminy Łapy będzie wykorzystywane w działaniach promocyjnych, reklamowych, korespondencyjnych oraz popularyzacyjnych.

Jeszcze raz przedstawiamy trzy propozycje graficzne logo do wyboru.

 Propozycja nr 1

 Propozycja nr 2

 Propozycja nr 3

Zasady  głosowania. Głosowanie za pomocą karty do głosowania

  1. Kartę do głosowania będzie można pobrać ze strony internetowej lapy.pl lub w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Łapach.
  2. Wypełnioną Kartę do głosowania składa się w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Łapach do urny oznaczonej "Głosowanie na logo Gminy Łapy" lub przesyła na adres Urzędu Miejskiego w Łapach ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24, 18-100 Łapy z dopiskiem "Logo Gminy Łapy" lub po zeskanowaniu wysyła na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując: „Logo Gminy Łapy”.
  3. Kartę do głosowania uznaje się za ważną, jeżeli zostanie czytelnie wypełniona w każdym punkcie, własnoręcznie podpisana i dostarczona do Urzędu Miejskiego w Łapach lub na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w okresie od 19 lutego 2021 r. do 5 marca 2021 r.
  4. W głosowaniu mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
  5. Karty do głosowania wypełnione niekompletnie i złożone w innym terminie pozostawia się bez rozpatrzenia.
  6. Każdy pełnoletni mieszkaniec Gminy Łapy będzie mógł oddać tylko jeden głos na jedno wybrane przez siebie logo poprzez postawienie znaku X w kratce położonej z prawej strony obok wybranego logo.
  7. Gdy głosujący wziął udział w głosowaniu więcej niż jeden raz, wszystkie oddane przez niego głosy uważa się za nieważne.
  8. Za nieważny uznaje się głos osoby niepełnoletniej.
  9. Głosem nieważnym jest także głos oddany na Karcie do głosowania bez zakreślonego wyboru logo.