UKS "Narew" doposażony w sprzęt sportowy i reprezentacyjne dresy

środa, 03 marzec 2021

Nowe dresy reprezentacyjne zakupił łapski klub sportowy „Narew”. Dzięki tym przepięknym dresom nasi zawodnicy będą mogli godnie reprezentować nasze Miasto na turniejach od najniższego szczebla, aż po te rangi Mistrzowskiej.

Zakup możliwy był dzięki przychylności pana Burmistrza Krzysztofa Gołaszewskiego, jak i  sponsorów pani Marty Michno i pana Marcina Granaszewskiego. W imieniu kadry trenerskiej, samych zawodników, a także ich rodziców serdecznie dziękuję za przekazanie odpowiednich środków finansowych na nowy sprzęt sportowy. Systematyczne doposażanie w sprzęt treningowy, jak i reprezentacyjny sprawia, że treningi judo stają się dla zawodników naszego klubu ciekawą i przyjemną przygodą ze sportem, a to z kolei pozytywnie wpływa na ich zdrowie, samopoczucie oraz wyniki sportowe.

                                                                                             Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „NAREW”

Zadanie pn. „Działalność Uczniowskiego Klubu Sportowego „NAREW” Łapy w roku 2021” zostało dofinansowane z budżetu gminy Łapy.

SPONSORZY :

Pani Marta Michno – ALOES - mój apetyt na biznes

Pan Marcin Granaszewski – firma Mikabo usługi budowlane