5 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo

wtorek, 12 marzec 2019

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Narew Łapy Maryla Kostyra zajęła 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo rozgrywanych w Poznaniu 09.03.2019.Startował również Paweł Jabłoński.

Natomiast młodsi zawodnicy w tym samym dniu walczyli w Piasecznie gdzie odbyła sie druga edycja Ikizama Cup w którym wystartowało ponad 800 zawodników. Łapski klub UKS NAREW reprezentowało siedmioro zawodnikow , którzy wrocili z dorobkiem 4 medali. Srebrne krążki przypadły Magdalenie Piszczatowskiej i Tomaszowi Pietraszko a brązowe zdobyli Miłosz Zatyka i Kacper Błażewicz. Dodatkowo 5 miejsca zdobyli : Gabriela Piszczatowska, Hubert Łapiński i Filip Dębicki. Trenerami zawodników są Piotr i Łukasz Pułkośnik.