Podziękuj wolontariuszowi! Doceń koordynatora wolontariatu!

wtorek, 14 wrzesień 2021

Białostockie Centrum Wolontariatu działające przy Fundacji OKNO NA WSCHÓD zaprasza do udziału w konkursach „Wolontariusz Roku” i „Koordynator Roku”, organizowanych przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. 

Celem konkursów jest docenienie wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu, szerzenie idei wolontariatu, wartościowych postaw społecznych oraz ukazanie różnorodności wolontariatu i odpowiedzialności, jaka się wiąże w związku z podejmowaniem pracy wolontarystycznej. 

W konkursach mogą wziąć udział wolontariusze i koordynatorzy, działający indywidualnie lub grupowo na rzecz organizacji i instytucji z terenu woj. podlaskiego, zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. 
 

Warunkiem udziału jest wypełnienie odpowiednich formularzy zgłoszeniowych do dnia 30.09.2021r

– Wolontariusz Roku: https://konkurswolontariusz.webankieta.pl/ 

– Koordynator Roku: https://konkurskoordynator.webankieta.pl/ 

W konkursach mogą wziąć udział wyłącznie osoby zarejestrowane Systemie Obsługi Wolontariatu, członkowie Korpusu Solidarności. 

Więcej informacji i Regulaminy konkursów dostępne są na stronie internetowej: www.korpussolidarnosci.gov.pl/  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 

Konkurs Wolontariusz Roku i Koordynator Roku Korpusu Solidarności dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.