Już w czwartek! „Safari moich marzeń - Tanzania, Kenia”

wtorek, 14 wrzesień 2021

W czwartek 16 września będziemy mieli przyjemność gościć podróżnika, fotografa i miłośnika Afryki Roberta Gondka, który odwiedził 20 afrykańskich państw. Spotkanie odbędzie się 16 września br. o godz. 17:00 w sali widowiskowo-multimedialnej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy przy ul. Nowy Rynek 15.

Za konsekwentną realizację projektu "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju, otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce. Robert Gondek to autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu.

Swoje teksty publikował w magazynach National Geographic Traveler, Podróże, Poznaj Świat, n.p.m. Autor książki/albumu fotograficznego pod tytułem "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", a także ebooka podróżniczego "Poradnik przed podróżą do Afryki - Tanzania, Kenia". Organizuje wyprawy na afrykański kontynent i uczy się języka suahili.
Prywatnie jest tatą małego Mateuszka, który ma już za sobą pierwszą podróż do Afryki.

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć publikacje autorstwa Roberta Gondka:
- książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce,
- e-book podróżniczy "Poradnik przed podróżą do Afryki - Tanzania, Kenia",
- zdjęcia w formacie pocztówkowymi,
- T-shirty z motywami afrykańskimi (flagi, zwierzęta) dla dzieci i dorosłych,
- oryginalne przedmioty z Afryki.

Strony internetowe autora pokazu:
https://szczytyafryki.pl
https://facebook.com/SzczytyAfryki
https://instagram.com/SzczytyAfryki