Trzy medale dla ciężarowców Klubu Sportowego „Klimat” Łapy

piątek, 29 październik 2021

W Ciechanowie na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Podnoszeniu Ciężarów, które odbyły się w dniach 22-24 października zawodniczki Klubu Sportowego Klimat Łapy zdobyły aż trzy medale.

W kategorii wagowej do 55kg jako pierwsza po medal sięgnęła Julia Choińska z wynikiem 120 kg w dwuboju. Zdobyła srebrny medal mistrzostw.

Z kolei w kategorii wagowej do 81kg Wiktoria Łapińska z wynikiem 106 kg w dwuboju zdobyła brązowy medal mistrzostw.

Wisienką na torcie był wynik 149 kg w dwuboju Aleksandry Godlewskiej, która z została Mistrzynią Polski.

Blisko medalu był także Kacper Błażewicz. Walczył do samego końca z każdym podejściem bił swoje rekordy życiowe. Zabrakło 1 kg do medalu. Ostatecznie Kacper zajął 4. miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za piękną walkę, emocje i łzy szczęścia. Dziękujemy również kibicom i wszystkim, którzy nas wspierają.