Blogerka z Łap na sesji okładkowej do ogólnopolskiego magazynu

poniedziałek, 08 kwiecień 2019

Najpopularniejsza blogerka modowa na Podlasiu, Aleksandra Kondratowicz (Dargiewicz), znana jako ALEXDARG pojawi się na okładce wiosennego wydania magazynu Wedding. Jest to pierwsza sesja okładkowa w jej karierze.

Najpopularnieszy magazyn ślubny w Polsce od blisko półtorej roku współpracował z Kondratowicz, oddając jej kilka stron w magazynach na felietony ślubne jej autorstwa oraz zapraszając do projektów specjalnych związanych z przygotowaniami do jej ślubu i wesela. Tym razem ALEXDARG będzie zdobić okładkę polskiego magazynu, który będzie dostępny we wszystkich salonach prasowych w Polsce. Oprócz okładki będziemy mogli przeczytać wywiad z blogerką okraszony zdjęciami z przepięknej sesji zdjęciowej, która odbyła się w Studio Stawki w Warszawie. Jednocześnie premiera numeru z ALEXDARG zbiega się z trzecimi urodzinami jej bloga, które przypadają na końcówkę kwietnia. Jak sama zaznacza: „jest to idealny prezent i zaakcentowanie niespełna trzyletniego okresu blogowania”. Zdjęcia ukażą się również na stronie internetowej: www.slubzwedding.pl
Autorem sesji okładkowej jest, jeden z najbardziej znanych komercyjnych fotografów Jakub Gadzalski. O makijaż i fryzury zadbały: Maja Ptasznik Atelier oraz Aneta Kajzer. Stylizacjami zajęły się: Beata Obidzińska, Renata Migalska, Agnieszka Święcicka.