Strajk w Przedszkolu nr 2 w Łapach

wtorek, 09 kwiecień 2019

Uprzejmie informuję, iż we wtorek - dnia 9 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 Komitet Strajkowy w Przedszkolu nr 2 w Łapach poinformował dyrekcję Przedszkola nr 2 w Łapach o rozpoczęciu akcji protestacyjnej i przystąpieniu nauczycieli do strajku od najbliższego piątku, tj. od dnia 12 kwietnia 2019 r.

W związku z powyższym informuję, iż zajęcia dydaktyczne w Przedszkolu nr 2 w Łapach od dnia 12 kwietnia 2019 r. zostają odwołane.

Postaramy się zorganizować pracę przedszkola tak, by zmiany w jej funkcjonowaniu od dnia 12 kwietnia były dla Państwa i naszych dzieci jak najmniej uciążliwe. Chciałabym poinformować rodziców oddziałów „0", że w godzinach 8.00 - 13.00 odbędą się zajęcia z podstawy programowej.

Ze względu na brak wystarczającej liczby nauczycieli nie mamy możliwości zapewnienia opieki dzieciom z młodszych grup 3,4,5 latków. Jeżeli będzie to możliwe prosimy o pozostanie dzieci w domach. Prosimy o poinformowanie wychowawców o konieczności zapewnienia opieki.

Informuję również, że dzieci, które będą obecne w przedszkolu podczas strajku będą mogły skorzystać z wyżywienia. O wszelkich zmianach dotyczących pracy przedszkola będziemy informowali na stronie internetowej. Proszę o przekazanie tej informacji innym rodzicom dzieci z Przedszkola nr 2 w Łapach.

Proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Z poważaniem Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach Aneta Anna Perkowska