Konkurs Inicjatywa Społeczna Roku

środa, 15 maj 2019

Ideą konkursu jest uhonorowanie tytułem Laureata i wyróżnieniami najlepszych inicjatyw organizacji pozarządowych z ostatniego roku, a także - a może przede wszystkim - promocja działalności III sektora oraz pracy na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Wojewoda Podlaski ogłasza konkurs Inicjatywa Społeczna Roku, przeznaczony dla organizacji pozarządowych województwa podlaskiego. Celem konkursu jest promowanie działań organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego, które swoimi inicjatywami aktywizują społeczność lokalną, organizują przedsięwzięcia z myślą o najbliższym otoczeniu, promują zasady współżycia społecznego i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Konkurs o tytuł Laureata Inicjatywy Społecznej Roku adresowany jest do organizacji działających w województwie podlaskim. Do konkursu mogą być zgłoszone działania realizowane w 2018 roku. Tytuły Laureata oraz wyróżnienia będą przyznane w kategoriach:

  1. Edukacja i sport.
  2. Kultura i dziedzictwo narodowe.
  3. Budowanie wspólnoty lokalnej.
  4. Polityka społeczna.

Zgłoszenia w 4 kategoriach są przyjmowane do 27 maja br. Konkurs przeznaczony jest dla organizacji z województwa podlaskiego.

Zgłoszeń najlepiej dokonywać wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.gov.pl

Szczegóły i regulamin - link do strony: http://www.bialystok.uw.gov.pl/NGO/Konkurs+Inicjatywa+Spoleczna+Roku.html