Dom Kultury zaprasza na "Wigilijny koncert"

czwartek, 08 grudzień 2022

18 grudnia o godz. 18:00 Dom Kultury w Łapach zaprasza serdecznie na „Wigilijny koncert”. Na scenie wystąpią wokaliści Białostockiego Studia Piosenki Jerzego Tomzika.

Białostockie Studio Piosenki (BSP) powołane w 1990 r. przez Ministra Kultury i Sztuki oraz Związek Autorów i Kompozytorów Rozrywkowych ZAKR koncertuje nie tylko na polskich scenach muzycznych ale występowało w
Szwecji (Sztokholm, Goteborg, Karlstad), z chórem supraskim w Szwajcarii, z zespołem dziecięcym "Pronar" z Narwi w Tallinie (Estonia) i Daugawpils (Łotwa).

Podczas „Wigilijnego koncertu” będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy takie jak m.in. Bóg się rodzi, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Jezus malusieńki oraz międzynarodowe świąteczne utwory: White Christmas, Santa Clause is coming to town. Zapraszamy także do wysłuchania nowatorskiej kolędy blues’owej „Boży blues” oraz „Będzie kolęda” z repertuaru Ewy Bem.

Zapraszamy Państwa na muzyczny wieczór pełen magii i świątecznych tradycji. Bilety na „Wigilijny koncert” można odebrać w kasie Domu Kultury w Łapach od 12 grudnia 2022 r. w godz. 8:00-15:30.