Bal Ósmoklasisty w łapskiej „Dwójce”

wtorek, 24 styczeń 2023

W piątkowe popołudnie 20 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Łapach odbył się Bal Ósmoklasisty 2023. Jak za dotknięciem różdżki Dobrej Wróżki sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, a stołówka w restaurację.

Odświętnie ubrani uczniowie klas ósmych zaczęli swój pierwszy bal polonezem. Taniec był bardzo widowiskowy, ponieważ brało w nim udział 20 par. Potem był czas na tańce młodzieżowe zgodnie z przygotowaną wcześniej playlistą muzyczną. Nie zabrakło ulubionego przysmaku młodzieży – pizzy i innych smakowitych przekąsek. Ale przede wszystkim można było zauważyć, że nikomu nie zabrakło dobrego nastroju.  

Na zakończenie balu zostali wybrani najlepsi tancerze: Królem Balu został Dawid Perkowski z klasy 8 c, a Królową Balu Gabriela Hryniuk z klasy 8 a. Koronę otrzymał również Krystian Hlebowicz za taniec solowy. Gratulacje!

Nasi ósmoklasiści z powodzeniem zdali egzamin z elegancji, dobrej zabawy, świetnego tańca i integracji. Ich rodzice poradzili sobie rewelacyjnie z organizacją, dekoracją oraz opieką podczas balu.

Na taki bal czekaliśmy 23 lata, ale warto było!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach