MKS Pogoń Łapy- Puszcza Hajnówka 4-0

poniedziałek, 25 wrzesień 2023

W sobotnie popołudnie, mimo padającego deszczu, kibice zgromadzeni na stadionie miejskim w Łapach obejrzeli ciekawe widowisko. Nasza drużyna wygrała z Puszczą Hajnówka 4-0.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, w 55 minucie spotkania faulowany w polu karnym był Jakub Kulwicki, a strzelcem bramki był Piotr Hryniuk. Na 2-0 podwyższył Jakub Kulwicki, który wykorzystał świetne dogranie Stypułkowskiego. Trzecia bramka to solowy rajd Krzyśka Kulwickiego, który dostrzegł w polu karnym lepiej ustawionego Zielińskiego, a temu nie zostało nic innego jak strzelić gola. Wynik ustalił nasz najlepszy strzelec Stypułkowski który pokonał bramkarz w sytuacji sam na sam.

MKS Pogoń Łapy- Puszcza Hajnówka 4:0 (0:0)
Hryniuk, Stypułkowski, J. Kulwicki, Zieliński
MKS Pogoń Łapy: Szydłowski – Rydzewski( 50' Modzelewski), Płoński, Roszkowski, Wasilewski (46' Porowski), Grabowski (46' Halicki), Stypułkowski, J.Kulwicki, K. Kulwicki ( 79' Kropiewnicki), Hryniuk ( 65' Zieliński), Wiński