Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Jedyneczce

piątek, 29 wrzesień 2023

 Dawno, dawno temu, a właściwie to nie tak dawno, dzisiejszego ranka Rodzice dzieci z naszego przedszkola w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania zaprezentowali bajkę pt. „Kopciuszek”. Rolę tytułową odegrała Pani Marta – mama Fabiana z grupy „Rumianki”, macochę zagrała Pani Emilia - mama Kamilki z grupy „Słoneczniki”, rozkapryszone siostry zagrały Pani Iza – mama Maksa z gr. „Maki” i Liliany z grupy „Różyczki” oraz Pani Wioleta – mama Gabrysia z grupy „Różyczki”. W rolę Królewicza wcielił się natomiast Pan Piotr – tata Kasi i Hani z grupy „Słoneczniki”.

W trakcie przedstawienia również i dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich tanecznych umiejętności. Menuet w wykonaniu przedszkolaków z grup integracyjnych zdecydowanie uatrakcyjnił spektakl. Oprawę dopełniła malownicza scenografia przygotowana przez pracowników przedszkola. Wszystkim bardzo podobała się bajka, a rodzice, musimy przyznać, że minęli się z powołaniem.

Wspaniałym aktorom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas. Gratulujemy i liczymy na więcej. Do zobaczenia, kto wie może kiedyś na większej scenie....!

Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach