MKS Pogoń Łapy- Rudnia Zabłudów 2-0

poniedziałek, 23 październik 2023

W sobotnie popołudnie, mimo padającego deszczu, kibice zgromadzeni na stadionie miejskim w Łapach obejrzeli niezłe spotkanie. Nasza drużyna wygrała z Rudnią Zabłudów 2-0. Od początku spotkania zdominowaliśmy zespół Rudni. Nie przekładało się to jednak na strzelone gole i do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W 60 minucie spotkania faulowany w polu karnym był Jakub Kulwicki, a strzelcem bramki z jedenastego metra był Piotr Hryniuk. Na 2-0 ponownie podwyższył Piotr Hryniuk z rzutu karnego. Bardzo dobrze grający tego dnia Stypułkowski próbował podwyższyć wynik spotkania jednak świetnie w bramce gości interweniował Krasnopolski i wynik spotkania nie uległ już zmianie.

MKS Pogoń Łapy- Rudnia Zabłudów 2:0 (0:0)  60', 75', Hryniuk MKS Pogoń Łapy: Piotr Kobylarz – Łukasz Kul, Łukasz Płoński, Bartosz Topczewski, Hubert Grabowski, Kacper Wiński, Patryk Wasilewski (55' Paweł Halicki), Krzysztof Kulwicki (76' Kamil Kropiewnicki), Jakub Kulwicki (78' Łukasz Modzelewski), Piotr Hryniuk (80' Łukasz Michalski), Patryk Stypułkowski.