Biebrza Goniądz- MKS Pogoń Łapy 0:3

wtorek, 21 listopad 2023

Ostatnia tegoroczna kolejka piłkarska odbyła się w Goniądzu gdzie nasz zespół zmierzył się z zespołem gospodarzy- Biebrzą.

Od początku spotkania to nasza drużyna dominowała na boisku. Już w 6 minucie wynik spotkania otworzył Rydzewski, pokonując bramkarza z rzutu karnego. W 23 minucie było 2-0. Świetne podanie od Roszkowskiego wykorzystał Stypułkowski. Wynik spotkania ustalił Piotr Hryniuk. Warto dodać że naszych piłkarzy dopingowała ponad 50 osobowa grupa kibiców z Łap która przez całe spotkanie wspierała nasz zespół.

Biebrza Goniądz- MKS Pogoń Łapy 0:3 (0:2)
Bramki: Rydzewski 6', Stypułkowski 23', Hryniuk 90'

MKS Pogoń Łapy: Piotr Kobylarz🧤 – Łukasz Kul, Łukasz Płoński, Bartosz Topczewski (60' Łukasz Modzelewski), Hubert Grabowski, Kacper Wiński, Jakub Kulwicki ( 19' Sebastian Roszkowski), Łukasz Michalski ( 60' Krzysztof Kulwicki), Bartłomiej Rydzewski ( 46' Piotr Hryniuk), Patryk Wasilewski ( 71' Kamil Kropiewnicki), Patryk Stypułkowski.