Dom Kultury zaprasza na kurs tańca „Bachata Sensual od Podstaw"

czwartek, 22 luty 2024

Zapraszamy Cię na niezapomnianą podróż w świat zmysłowego i ekscytującego tańca! Nasz kurs „Bachata Sensual od Podstaw" to doskonała okazja dla wszystkich, którzy pragną odkryć magię bachaty i rozwinąć swoje umiejętności taneczne. Rozpocznijmy tę przygodę razem!

Data rozpoczęcia: 8 marca 2024 (piątek)

Godzina: 18:00-20:00

Lokalizacja: Dom Kultury w Łapach

Prowadzący: Michał i Patrycja

Ważna informacja: nie musisz mieć pary, na zajęciach będziemy zmieniać się w parach. Możesz zapisać się również ze swoją połówką i się nie zmieniać

Program zajęć w dniu 01.03.2024:

1h - poznajecie prowadzących, krótka rozgrzewka, po której uczymy się kroku podstawowego bachaty

(5 min przerwy pomiędzy zajęciami)

2h - zaczynamy tańczyć w parach, poznajemy swoje pierwsze bachatowe figurki

Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerem 793229601 lub poprzez ten formularz:

https://forms.gle/yxoGdGwSLjqZtqno9

Na kursie "Bachata Sensual od Podstaw" Michał i Patrycja, zgrany taneczny duet z Białegostoku, wprowadzą Cię w fascynujący świat bachaty sensual. Będziesz mieć okazję nauczyć się podstawowych kroków, figur i technik, które są charakterystyczne dla tego stylu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, czy też masz już pewne doświadczenie, nasz kurs zapewni Ci solidne fundamenty oraz szereg nowych umiejętności, które będziesz mógł/mogła wykorzystać na parkiecie.

Dlaczego warto dołączyć do naszego kursu?

- Profesjonalne prowadzenie: Michał i Patrycja to pasjonaci tańca, którzy zapewnią Ci klarowne instrukcje i indywidualną uwagę.

- Przyjazna atmosfera: Na naszych zajęciach panuje atmosfera pełna pozytywnej energii i życzliwości, co sprzyja szybkiemu uczeniu się i nawiązywaniu nowych znajomości.

- Rozwój osobisty: Taniec nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale także rozwija koordynację, pewność siebie i umiejętność współpracy z partnerem/partnerką.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas już teraz i rozpocznij swoją przygodę z bachatą sensual. Zapisz się na kurs "Bachata Sensual od Podstaw" i odkryj swoje nowe możliwości taneczne!

Dom Kultury w Łapach