Podsumowanie kadencji w Gminie Łapy za okres 2018-2024

czwartek, 29 luty 2024

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Łapy! Drodzy Państwo!

W 2018 roku podczas wyborów postanowiliście Państwo wybrać moją osobę na zaszczytną funkcję Burmistrza Łap, co tak w zasadzie oznaczało zatrudnienie mojej osoby do zabiegania o Państwa sprawy i rozwój naszej gminy. Wszyscy pamiętamy, że było wówczas wiele spraw i problemów do rozwiązania. Mówilem wówczas, że musimy przywrócić Łapom dawną siłę. Od grudnia 2018 roku do chwili obecnej każdego dnia z moimi wspólpracownikami z Urzędu Miejskiego jak i jednostek podległych robiliśmy wszystko, aby wcielić te słowa w życie.

Zbliża się koniec kadencji i przed nami kolejne wybory. Uważam, że uczciwym jest, abym rozliczył się przed Państwem z efektów mojej pracy i przedstawił dorobek tych 5 lat. Ocena oczywiście należy do Państwa.

Poniższy materiał ma na celu przedstawienie faktów i danych, które obrazują jakiego rodzaju była to kadencja. Moim skromnym zdaniem udało się naprawdę wiele zrobić dla naszej małej ojczyzny.

Przyszłość również niesie wiele wyzwań przed naszą gminą, którym musimy bezwzględnie sprostać, ale mogą być Państwo spokojni, bo zarówno ja jak i moi bardzo doświadczeni współpracownicy mamy wizję dalszego rozwoju.

Pragnę Państwu serdecznie podziękować za te wspólne 5 lat. Dziękuję za wszystkie spotkania, rozmowy, miłe słowa i gesty oraz za wszelką dobroć jaką mnie Państwo obdarzaliście na codzień. Wierzę, że Gminę Łapy czeka w przyszłości wiele dobrego.

Zapewniam, że mam na to plan i konkretna wizję, któe mam nadzieję spotkają się z Państwa przychylnością i poparcie podczas najbliższych wyborów.

Pokornie proszę o Państwa dalsze wsparcie. Wierzę i jestem przekonany, że przyszłość należy do Łap!

Łączę wyrazy szacunku,

Krzysztof Gołaszewski

Burmistrz Łap

2

3

4