Startuje Budżet Obywatelski 2020 – od dzisiaj można składać propozycje zadań

poniedziałek, 12 sierpień 2019

Zapraszamy Państwa do składania propozycji zadań do Budżetu Obywatelskiego Gminy Łapy 2020. Czekamy na Wasze pomysły od 12 sierpnia do 30 sierpnia br.

Jeśli macie Państwo pomysły na realizację różnych zadań, np. placów zabaw, zagospodarowania boisk, skwerów, elementów ulic czy chodników, czy też innych działań – to jest to czas dla Państwa.

Przypominamy:

Wnioski należy składać na formularzach zgłoszeniowych. Każdą propozycję musi poprzeć co najmniej 15 mieszkańców Gminy Łapy.  Jeśli pomysłodawcą jest osoba małoletnia, do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć zgodę opiekuna ustawowego.

Formularz zgłoszenia zadania dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Łapach: www.lapy.pl a także w wersji papierowej, w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Łapach.

Wypełniony formularz wraz z listą poparcia i Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania ich danych osobowych należy złożyć w terminie od 12 do 30 sierpnia 2019 r

Można to zrobić na  3 różne sposoby:

  • bezpośrednio w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Łapach do urny oznaczonej „Budżet Obywatelski” w godzinach pracy Urzędu;
  • listownie na adres: Urząd Miejski w Łapach ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24 18-100 Łapy z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2020”
  • elektronicznie – w formie scanu na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje o Budżecie Obywatelskim dostępne są na: http://www.lapy.pl/index.php/aktualnosci/644-budzet-obywatelski-gminy-lapy-2020-krok-po-kroku

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . lub telefonicznie 85 814 19 20.