Trzech siłaczy z Łap przeszło amerykański test

poniedziałek, 09 wrzesień 2019

Trzech zawodników wzięło udział w zorganizowanym w piątek przez Grzegorza Cholewę teście siły – pochodzącym z USA – MURPH’ie. Jeden z nich z rewelacyjnym czasem ukończył całość.

Był nim Łukasz Jabłoński (na zdjęciu z lewej), który próbę wykonał w rewelacyjnym czasie 28 minut i 16 sekund. Dotychczasowy łapski rekord wynosił 52 minuty i 4 sekundy. Nowy rekord jest więc bardzo imponujący!

Dwóch zawodników – Maciej Dobkowski i Rafał Zieliński – zdecydowali się na wykonanie połowy MURPHA. Pierwszy z nich niestety nie ukończył próby, drugi ukończył z dobrym czasem 24 minuty i 12 sekund.

Całość przeprowadził Grzegorz Cholewa, który gratuluje i składa serdeczna podziękowania ''twardzielom'' którzy zdecydowali się sprawdzić ze swoimi słabościami. Całość obserwowała grupa kibiców, która zadeklarowała udział w wiosennej edycji.

Przypomnijmy, MURPH polega na wykonaniu kolejno: biegu na 1600 metrów, 100 podciągnięć, 200 pompek, 300 przysiadów i ponownym przebiegnięciu 1600 metrów. Zawodnikom należą się więc ogromne brawa!