Zapraszamy na kolejne spotkanie o budżecie obywatelskim

środa, 17 lipiec 2019

Burmistrz Łap zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Łapy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Spotkanie odbędzie się we wtorek (23 lipca) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Inkubatora Przedsiębiorczości w Łapach przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 22 a.

Podczas spotkania zostaną przybliżone założenia Budżetu Obywatelskiego oraz procedura i wzory dokumentów obowiązujące przy składaniu propozycji zadania.

Spotkanie będzie także okazją do rozmowy na temat pomysłów i zadań, jakie mieszkańcy chcieliby zgłosić do budżetu.

Masz ciekawy pomysł, na co wydać publiczne pieniądze, by dobrze służyły mieszkańcom naszej Gminy? Zgłoś go do Budżetu Obywatelskiego Gminy Łapy 2020!

W ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 możesz zadecydować o tym, na co zostanie przeznaczona część budżetu Gminy Łapy w przyszłym roku. Do podziału jest 240 tys.  zł. a na realizację jednego zadania można przeznaczyć 30 tys. zł.   

Pierwsze pomysły do realizacji z budżetu obywatelskiego

We wtorek (16 lipca) odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące Budżetu Obywatelskiego. Pojawiły się również pierwsze pomysły z propozycjami do realizacji. Wśród nich była m.in. budowa placu zabaw, monitoring w mieście czy utworzenie miejsca na tzw. „pchli targ” w Łapach.

Informacje na temat Budżetu Obywatelskiego Gminy Łapy na 2020 rok znaleźć można na stronie: tutaj.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.